Nové fórum v prevádzke!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

niečo o vas

+8
Joseph
Novic
Kubason
AnndyTT
Lubo655
Nowka
janQoo
Dali
12 posters

Goto down

niečo o vas Empty niečo o vas

Odoslať  Dali Ne január 18, 2009 6:56 am

no tak sa nam predstavte Smile
ja som Dalibor Zuffa king , mam 16 rokov Very Happy uz skoro 17 a pocit zeny Very Happy
pochadzam z malebneho mestecka Trstena kusok od polskych hranic Razz
a ak cchete este nieco vediet sa pytajte sunny
Dali
Dali
Admin
Admin

Počet príspevkov : 715
Age : 31
Location : Trstená City
Registration date : 17.01.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  janQoo Po január 19, 2009 7:41 am

xD je to chore ale ja to tu napisem xD ja som janko slivka xD(fakt ale nemozem za to xD) a milujem snowboarding pretoze je to moj ziwot ... nikdy ho neprestanem milowat ani nechcem prestat.. a este mam welmi rad mojich kamosow AJ KAMARATKI xD a mam rad reggae , hip-hop,rap, energy, punk,techno, a este desmod - lavíny xD lebo to je o mne a o kamosovixD a som totalny hlupak co sa tyka PC a weci okolo tohoxD a milujem snowboarding ale to som uz pisal ale to newa pretoze ho fakt welmi milujem a este mam rad aj auta xD a to je asi wsetko xD... PEACE
janQoo
janQoo
V.I.P
V.I.P

Počet príspevkov : 399
Age : 29
Location : Me100 Náme100vo
Registration date : 18.01.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  Nowka St január 21, 2009 9:53 am

tak ja sem tomas novak bydlim v praze bohuzel no je mi 16 v dubnu bude 17 ...hraju hokej a vt se venuju uz to bude asi druhym rokem snad staci
mam tiez kamosa tomasa novaka Very Happy///DALI
Nowka
Nowka
Amateur
Amateur

Počet príspevkov : 15
Registration date : 18.01.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  Lubo655 St január 21, 2009 10:33 am

HEHE ...mno tak ja sa tu rozpíšššem ked dojdem domov, moožno dokonca aj tento vykend budem doma, tak hadam nejaký sloh tu náájdete!!! Very Happy Cool
Lubo655
Lubo655
Admin
Admin

Počet príspevkov : 631
Age : 33
Location : SVK - Polomka City :-)
Registration date : 17.01.2009

http://virtualtuning.ohmylife.net

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  Lubo655 So január 24, 2009 8:34 am

HEHE mno tak: Cool

Volam sa Lubo Horváth (niesom madar!!!) Very Happy mam 18, pomaly bude aj 19,
študujem na Hotelovej Akadémií - Kuchár, čašnik....ale v živote cem robiť niečo ine, toto ma nebavi!!! Very Happy
Pochadzam z POLOMKY ...stred Slovenska, nedaleko Banskej Bystrici.

Čo sa týka hudby, tak počúvam všeličo, okrem Hipi Hopi ..to nemusím!!!
Zo športu asi len Snowboarding, tomu sa venujem aktívne. Iné športy, čo ja vem, asi ee ..jedine stolný futbal v bare s kamaratmi Very Happy

Ak cete vedieť ešte niečo viac, môžte sa pýtať!!! Cool
Lubo655
Lubo655
Admin
Admin

Počet príspevkov : 631
Age : 33
Location : SVK - Polomka City :-)
Registration date : 17.01.2009

http://virtualtuning.ohmylife.net

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  AnndyTT St január 28, 2009 10:43 am

zdôverím sa aj ja...Volám sa Andrej Rezbárik...mam 15 rokov....bývam v Modranke....to je dedina hneď pri Trnave...
Virtual tuningu a všeobecne Grafike sa venujem 2 roky...a venujem sa aj cyklistike ako takej...to je asi tak všetko...
AnndyTT
AnndyTT
Advanced
Advanced

Počet príspevkov : 369
Age : 30
Location : Trnava
Registration date : 25.01.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  Kubason St január 28, 2009 12:02 pm

No...Takže jmenuju se Jakub Faltejsek, je mi 14 let (14,5 Very Happy), bydlim ve Vatěkově, to je asi 48 km od prahy taková malá prdel Smile. No hraju na flétnu, na klarinet a na bubny (na fůétnu už nechodim jako na kroužek a v září si přiberu ke klarinetu i saxofon), poslouchám hlavně Metal, Rock, Ska a Punk ale i některý takovýty taneční žánry (moc je od sebe nerozeznám Very Happy).....mám hodně rád auta, knížky a počítač a rád kreslim
No a já a počítač?
Můžete mě znát z nfs.scorpions.cz jako redaktora, pak z pixelcarart.com, jednu dobu jsem hrál i manga car life....od tý doby se věnuju manga cars ( tj. asi 4-5 měsíců)...no kdyby vás něco zajímalo, ptejte se
Kubason
Kubason
Manga Tuner
Manga Tuner

Počet príspevkov : 198
Age : 29
Location : Vatěkov
Registration date : 17.01.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  Novic St január 28, 2009 4:09 pm

menuju se Lukáš Novák a moje konicky jsou auta(uz ve asi dvou a pul letech sem umel poznat zakladni automobilove znacky!!!)naucil jsem se cist jeste pred skolkou a to diky automobilovym časákům a upe sám Very Happy (choodil jsem do ni jen do poslendiho rocniku Very Happy ) moje auto snu je Nissan Skyline GT-R R35 ale donedavna to jeste byl Dodge Charger R/T r.v. 1969 v barvach General Lee....s kompem sem uz skoro sžitý Very Happy mangu delam nwm 4mesice a podle me se lepsim,VT sem delal pul roku,MT uz delam pul roku a KT sem udelal jen jeden otresnej oobrazek Very Happy poslocuham vse co se mi libi ale vetsinou to je tecktonik,electro,slabsi techno,house,drumm n´bass a takovydle no ale i pohodvej hipec jako ice cube nebo snoop dogg....noooooo to bude asi vsechno kdyby jste neco chteli ptejte se Wink
Novic
Novic
Manga Tuner
Manga Tuner

Počet príspevkov : 162
Registration date : 26.01.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  Joseph Št január 29, 2009 5:20 am

No tk já se jmenuji Josef Burjeta, je mi ještě 16let v březnu 17, takže hned na podzim dělám řidičák. Bydlím v Hranicích, město asi v prostřed cesty mezi Olomoucem a Ostravou.
Zajímám se o automobily celkově a do hloubky. VT mě chytl na podzim roku 2007, v půlce roku 2008 jsem měl asi nejlepší práce, ale pak mě to nějak přestalo bavit. Teď se k VT znovu vracím po delší pauze. Jelikož mě baví design aut a možná bych se chtěl v tomto oboru realizov i v budouocnu tak rád kreslím a stavím modely, na kteých je vidět můj styl, kterým se ubírám.
Autem jezdím asi od 13-ti let, takže řídit nyní umí více než dobře. Rád bych si koupil nějaké japponské auto za sluné peníze (200SX S13 nebo krásná JZX100) nebo nějaké levnější německé, ale taky zadokolku - BMW E30 nebo E36. Kdyby to nevyšlo tak bych si koupil Toyotu Corollu ročník 97-99 a upravil ji nějak takto:

https://2img.net/r/ihimizer/img142/5779/corolla98ev5.jpg

Mezi mé koníčky patří kromě aut a tuningu florbal, který hraji závodně, fotbal, počítačové hry a grafika všeobeně.

Hudbu posloucám povětšinou Rock až PunkRock. Nějaký interpreti: Fall Out Boy, The Offspring, Green Day, Gob, Airfare atd

Joseph
Amateur
Amateur

Počet príspevkov : 32
Age : 32
Registration date : 27.01.2009

http://vt-joseph.webnode.cz/

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  NANUK St február 25, 2009 3:05 am

heh tak sa pridam Very Happy

Volám sa Vlado Zima Very Happy pochádzam zo Starej Ľubovňe Very Happy Very Happy mám 15 v máji už 16 Razz Very Happy
Velmi rad sa smejem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nezanšam emakov a fašounov Razz počuvam Hop-Hop a rap +techno, slaďaky geek atd. Very Happy Very Happy
Milujem auta Very Happy hlavne BMW Razz. Ako 3oj ročný som behal po aprkovisku a menoval auta Very Happy Very Happy Very Happy takže vtých sa vyznám ako cigan v podpore Very Happy
Dalej Very Happy čo ja viem Very Happy hrám na nervy Very Happy
Som po 3och operaciach srdca, posledná bola 30.7.2008 Smile v BA.
Som dosť provokačný typ Very Happy nato si zvykajte a neznašam školu scratch
Učim sa na Strednej odbornej škole v SL odbor Pracovník Marketingu Laughing som 1vak Very Happy
Zbožňujem drahé luxusne aute Very Happy LEXUS, MERCEDES S atd. Smile
A čo asi už nič Very Happy...čo budete chcet vedet Very Happy napíšte na ICQ 007-777-700 Very Happy Very Happy ale ne Very Happy srandujem
NANUK
NANUK
Manga Tuner
Manga Tuner

Počet príspevkov : 138
Age : 30
Location : STARA LUBOVNA(alias DUBAI)
Registration date : 18.01.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  HUMMER-22 St február 25, 2009 10:35 am

hej janqoo moj spoluziak sa vola rasto sliva a jeho brat je jano sliva Very Happy Very Happy
nom mne sa moc nechce pisat (ani nemam moc casu Very Happy - kto ma pozna vie ze som chory Very Happy .... )

Volam sa Marek Bušovský ( v prepise do anglictiny Bush - myslim ze oni nemaju te pripony Very Happy:D lol! ak sa mylim nevadi ) Jak tak pozeram som najmladsi Very Happy ... 11. januara som mal 14. Byvam v Smižanoch ( ze vraj najvacsia obec na slovensku Very Happy ... ) Je to dedina na vychode slovenska ... hned vedla je Spišská Nová Ves ( sme oddelený jednou ulicou Very Happy ). Zboznujem downhill (DH) Very Happy jazdim ale nesutazne ... iba tak s kamaratmi . Very Happy V lese mame vlastnu trat Very Happy
tu vam dam jedno z mojich najoblubenejsich videi o DH :
kód:
http://www.vimeo.com/2637020
Dalej si obcas zahram airsoft ( dost to ide do financii takze fakt len obcasne ) Mam AK 74 co je vlastne 47 ale v ciernom prevedeni a Berettu M92 ... S kamaratmi sme niekedy mali team ale nejako to setko padlo tak hrame uz len niektory pre zabavu. Potom mam rad skate, korcule a lyze .... Som zastanca adrenalinu Laughing Rolling Eyes What a Face ... Ehm co este ... Hudbu pocuvam nom vacsinou hip-hop a pop, ale rad si vypocujem aj setko ostatne. Hmm pisat ako zboznujem hummer myslim netreba pisat Very Happy Auta mam celkovo rad velke SUV Very Happy ale na zahodenie nejsu ani znacky ako lambo, ferrari , porsche , maserati atd Very Happy:D:D:D... virtual tuningu sa venujem asi od decembra 2007 ale tri stvrte roka 2008 som nestvoril nic ... vtedy ma to nejako prestalo bavit ale zas sa vraciam a myslim ze sa stale zlepsujem. Nevem co este pisat ... tak ked nieco chcete vediet popripade sa spytat tak icq : 332 752 512 alebo skype hummer-22. Popripade pokec HUMMER-22 aj ked tam moc casto nechodim. hmm vcelku som toho dost napisal Very Happy:D:D ...
HUMMER-22
HUMMER-22
Moderátor
Moderátor

Počet príspevkov : 237
Registration date : 17.01.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  annia2 Pi apríl 10, 2009 3:33 pm

hehe som natrafila na tuto topic Very Happy tak aj ja tu daco o sebe trepnem
Volám sa Anna Pitáková, som z Rabče skoro pri poľských hraniciach a je slávna billboardom o tom ze v Rabči zdochol pes Very Happy študujem tam, kde Dali a to na Strednej umeleckej škole odbor propagačná grafika, mám 17 rokov, moje koníčky: rada leziem na nervy, každý vikend niekde na diske danciim, pc grafika, autá-hlavne audi, že vraj sa aj rada fotím, no a dalej počúvam skoro všetko okrem hip hopu a najviac počúvam techno, disko a podobne, ak chcete vediet viac píšte na pokec.sk moj nick morfoshka, to je asi vše Razz
annia2
annia2
Amateur
Amateur

Počet príspevkov : 34
Age : 32
Registration date : 12.02.2009

http://www.annia2.webovastranka.cz

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  Lubo655 Pi apríl 10, 2009 3:44 pm

Hehe Rabču poznám, ale nie až tak dobre ..ale sem tam tadial prejdem ked idem za sesterkou do Oravskej Polhory, myslím že to je hned za Rabčou. Inak tie vaše dediny ma tam fascinujú, že poniektoré maju aj vyše 5 km ..ak si dobre pametám. heh ... Laughing
Lubo655
Lubo655
Admin
Admin

Počet príspevkov : 631
Age : 33
Location : SVK - Polomka City :-)
Registration date : 17.01.2009

http://virtualtuning.ohmylife.net

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  Dali So apríl 11, 2009 3:54 am

hej lubo, tota polhora hlavne..to sme sli autom cez nu do polska ()nvm preco sme nesli cez trstenu ,ale nesli sme Very Happy) no a som sa az nudil..este prednami siel traktor takze nas brzdil heheh, a lubik dakedy dojdes na navstevu Very Happy Very Happy
Dali
Dali
Admin
Admin

Počet príspevkov : 715
Age : 31
Location : Trstená City
Registration date : 17.01.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  annia2 So apríl 11, 2009 5:06 am

no ano polhora je hned za rabčou ... no rabča je dlha dedina aj vela obyvatelou ma skoro 5000 heh a ked uz tu obcas chodievas tak mozes prist na navstevu aj ku mne Very Happy a Dali sa prispôsobi a dojde do rabče tiez Very Happy
annia2
annia2
Amateur
Amateur

Počet príspevkov : 34
Age : 32
Registration date : 12.02.2009

http://www.annia2.webovastranka.cz

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  Lubo655 So apríl 11, 2009 7:05 am

Tak ked najbližšie pojdem, tak dám vedieť, a možno to bude aj reálne, lebo už dosť dlho sa chýstam že pojdem kuknuť sesterku, ale mam auto už vyše mesiaca v servise, čiže nemam na čom ísť. Nom .. Sad
Lubo655
Lubo655
Admin
Admin

Počet príspevkov : 631
Age : 33
Location : SVK - Polomka City :-)
Registration date : 17.01.2009

http://virtualtuning.ohmylife.net

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  annia2 So apríl 11, 2009 7:46 am

dobre tak potom daj vediet heh ukazem ti rabču Very Happy
annia2
annia2
Amateur
Amateur

Počet príspevkov : 34
Age : 32
Registration date : 12.02.2009

http://www.annia2.webovastranka.cz

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  AnndyTT So apríl 11, 2009 10:37 am

kurnik preco musim byvat tak daleko od seckych.... Very Happy
AnndyTT
AnndyTT
Advanced
Advanced

Počet príspevkov : 369
Age : 30
Location : Trnava
Registration date : 25.01.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  MishoTT So apríl 11, 2009 10:56 am

no ja bivam asi 10 km od trnavy v dolnej krupej:D mam 14 rokov a tuto starnku som nasiel asi neviem ani ako hram CS 1.6 a TMUF vt robim tak mesiac maximalne denne spravim asi tak jedno auto ale nikdy nie cele zatial sa len ucim a celkom ma to chytilo:D
MishoTT
MishoTT
Amateur
Amateur

Počet príspevkov : 57
Age : 29
Location : Dolna Krup4 10 km od trnavy
Registration date : 06.03.2009

Návrat hore Goto down

niečo o vas Empty Re: niečo o vas

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.